WEBİMONLİNE MÜŞTERİ GİRİŞİ

 • E-mail

 • Şifre

 • Beni Hatırla

 • Şifrenizimi Unuttunuz ?
Yeni üye Kaydı Ücretsiz
 • Hizmetlerinizi yönetin
 • Teknik destek bileti oluşturun
 • Alan adlarınızı yönetin
 • Güvenli ödeme yapın
 • Bilgilerinizi düzenleyin

ŞİFREMİ UNUTTUM

Şifreniz Mail Adresinize Başaralı Bir Şekilde Gönderilmiş. Kayıtlarda Böyle Bir Mail Adresi Bulunmamaktadır.

Özel Uygulama Tasarım Geliştirme !

Uygulama Tasarım

UI ve UX Trendlerine Uygun Özel Sayfalar
 • Estetik Görüntü
 • Projesyonel Geliştirme
 • Eşsiz Font Görüntüsü

UYGULAMA TASARIM

Ticaret durgunluğu kabul etmiyor, rekabet her geçen gün kızışıyor. Piyasada eski olanlar yerlerini sağlamlaştırmak, yeni olanlar ise pastadan pay almak için sürekli gelişim içindeler. TV, Radyo, Internet, Basılı yayın organlarında verilen reklamlar, Web siteleri, kampanyalar hepsi daha fazla müşteriye ulaşmak ve firmanın adını duyurmak adına son derece önemli.

Peki ya mobil uygulamalar? Rakiplerinizi analiz ettiniz mi? Belki de müşterilerinizin cep telefonlarına çoktan girdiler bile. Mobil uygulamalarla firmanızı tanıtabilir, ürünlerinizi sergileyebilir ve interaktif olarak müşterilerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Zaten İntenet Sitem Var. Mobil Uygulamaya Ne Gerek Var?

Web sitenizin olması avantaj. Sahip olacağınız mobil uygulama sayesinde sitenizin gelişmiş yansımasını akıllı telefonlar ya da tabletler üzerine yerleştirebilir yeni alanlar oluşturabilirsiniz. Kullanıcı uygulamayı indirdikten sonra tek tıklamayla firmanız hakkındaki tüm gelişmeleri anında takip edebilir. Bilgilendirme mesajlarınızı alabilir. Cep telefonunda gezinti yaparken firmanızın uygulamasını görür ve kalıcı olursunuz.

Eğer sitenizde ödeme altyapısı mevcutsa ve online satış yapıyorsanız mobil uygulama üzerinden de rahatlıkla satış gerçekleştirebilirsiniz. Büyük firmaların hemen hemen hepsi mobil uygulama kullanıyorlar. Sizce neden? İnternet siteleri mobil uyumlu olsa bile mobil uygulamaya sahip olmak büyük avantaj. Çünkü; mobil uygulamalar kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde alışverişi kolaylaştırıyor. Aradığına rahat bir şekilde ulaşan ziyaretçi kendini güvende hissediyor.

Mobil uyumlu web sitesi ile mobil uygulama aynı anlama gelmemektedir. Farklı görevleri ve etkileri vardır.

Teknolojiyi takip eden, mobil dünyanın avantajlarının farkında olan küçük ve orta ölçekli işletme sahipleri, mobil uygulama maaliyetlerinden dolayı bu alanda yerlerini alamamaktan şikayetçiydiler. Umobiq esnek altyapısı ve modern tasarımları ile kolay ve ucuz çözümler sunmaktadır. Aşağıda fiyat tablomuzu inceleyebilirsiniz.

İnternet Sitem Yok. Mobil Uygulama Sahibi Olabilir miyim?

İnternet siteniz olmadan da mobil uygulama sahibi olabilirsiniz. Umobiq bünyesinde bulunan hazır 22 tasarım (tema) içinden seçim yaparak kısa sürede uygulamanıza sahip olabilir ve mobil dünyasındaki yerinizi alabilirsiniz.
Sadece size ait temanız da olabilir bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bizimle İletişime Geçin!

Danışma Hattı : 0850 305 2171