0850 305 21 71

Cloud E-Mail

Gerçek bulutun keyfini yaşayın!

Webimonline Posta tümüyle kurumsal yapılara elektronik mail hizmetleri sunmak üzere kurulmuştur. Tek amacı, sıfır kesinti ve maksimum süreklilik oranı ile en güvenli e-posta alışverişini sağlamaktır. Katma değerli mesajlaşma servislerini standart mail hizmeti içinde sağlayarak kurumların mesajlaşma adına başka bir yatırım yapmadan tek noktadan hizmet alabilmesi en büyük hedefimizdir. Verdiğimiz servisin önemini ve çalıştığımız kurumların iş sürekliliğinin bize bağlı olduğunu bilerek mail hizmetlerimizi veririz.

Cloud E Mail

2500

2750
,00/ Yıl
SATIN AL
 • Sistem Süreklilik Sözü
 • Dertsiz Geçiş Desteği
 • Profesyonel Firewall Koruması
 • Aylık Sözleşme Modeli
 • 7/24 eposta ve web üzerinden yetkin destek
 • Sürekli ve Güncel Yedekleme
 • Türkçe Yönetim ve İngilizce Konsol

Profesyonel Webimonline Posta

Kesintisiz iletişimin keyfini çıkartın!

Geniş kapasiteli e-mail hesabına ihtiyaç duyan ve satın alma planlamasını sabit bütçe prensibi ile yapan müşteriler için hazırlanmıştır. Verdiğimiz servisin önemini ve çalıştığımız kurumların iş sürekliliğinin bize bağlı olduğunu bilerek mail hizmetlerimizi veririz.

Cloud E-mail

Cloud E-Mail ile Gücünüze Güç Katın

 • Kendi Alan Adınızla E-mail

  e-mail@şirketadınız.com şeklinde kurumunuza özel e-mail adresi.

 • Anında Geleneksel Destek

  Sebep ne olursa olsun ihtiyaç anında destek muhattabınız telefonun ucunda.

 • Tümüyle Türkçe Kullanım

  En gelişmiş kullanıcı ve yönetici işleri pürüzsüz, kolay ve tamamen Türkçe dil desteği.

 • Mobil Hayata Uygun

  Cep telefonunu ve Mobil Cihazlara tümüyle entegre e-mail hizmeti.

 • Senkronizasyon

  Silme ve gönderme işlemleri tüm ortamlarda aynı anda güncellenir.

 • Yeni Teknoloji

  Karantina özelliği ve isteğe bağlı arşiv sistemi ile birlikte sunulmaktadır.

Manifestomuz

Varlık sebebimizi unutmadan ve hiç bir müşterimizi uzun süreli sözleşme süreleri ile bağlamadan mail hizmeti verip, en üst seviyede servis seviyesini sağlamaya gayret ederiz. Bu şekilde müşteri bağlılığını oluşturmaya çalışırız. Sözümüzü tutmamak bizim için bir seçenek değildir ve müşterilerimiz istedikleri zaman sözleşmelerini fesih etme hakkına sahiptir. Kabul görmüş ve endüstri standardı olmuş ürünleri kullanarak verdiğimiz mail hizmetlerimizi bizden tedarik etmek size daha ilk günden bir çok avantaj sağlar.

Dertsiz GeçişE-mail en hayati iletişim araçlarından biri olup kesintisi problemlere sebep olabilir. Bu sebeple bizi tercih ederek sistemimizi kullanacak müşterilerimiz için ilk günden azami rahatlığı vermeye çalışır ve geçiş hizmetlerinizi üzerimize alarak ilişkimize başlarız. Geçiş sürecinin her anında yanınızda olup sorunsuz bir şekilde Webimonline platformuna geçmenizi sağlarız. Transfer konularında tecrübeli Transfer Takımımız size kesinti yaşatmadan ve mesaj kaybına uğramadan geçiş yapmanız için azami yardımı sağlar.

Sürekli ve Yüksek Hızda ServisPerformansımızı ölçebilecek el ile tutulur iki adet değerimiz bulunmaktadır. Birincisi servis sürekliliği ikincisi ise performanstır. En küçük bir kesintinin işiniz açısından nelere mal olabileceğinin en az sizler kadar farkındayız. Bu sebeple saniyeler mertebesinde olabilecek kesintilere dahi tahammülümüz yoktur. Tek amacımız yüzde yüz süreklilikte servis vermek ve bunu en yüksek performans ile yapmaktır. Elbette mükemmel olunamayabilir ama hedefimizin %100 olması gerekir. Servis sürekliliğimizden veya performansımızdan memnun kalmamanız bizim sizi kaybetmemiz demektir. Çünkü sözümüz en iyi mail hizmetini vermektir ve memnuniyetsiz müşterilerimiz her zaman ayrılabilme hakkına sahiptir.

GizlilikGizlilik iş dünyasının en önemli konularından biridir. Kurumumuz bu konuda tüm müşterilerine azami saygıyı göstermektedir ve hizmet verdiği sürece de göstermeye devam edecektir. Bilinmesi gerekir ki ne tip mail hizmeti verirsek verelim hangi kalite de olursak olalım Müşteri bilgilerimiz konusunda gösterdiğimiz hassasiyetimiz tüm bunlardan önde gelmektedir. Hiç bir şekilde müşteri bilgilerini kullanarak bir gelir elde etmemiz mevzuu bahis değildir ve bu konuda kurum için önlemlerimiz alınmıştır.

DestekDestek takımımız mail hizmet sürekliliğinizi sağlayabilmek için sürekli iş başındadır. Tüm takımımız ne yaptığını bilen ve yaptığı işin öneminin farkında olan kişilerden kurulmuştur. Destek personelimiz problemleriniz hakkında her zaman görüşebileceğiniz ve konuşabileceğiniz yerleşik çalışanlarımızdır. Web üzerindeki destek portalimiz ve e-posta ile bize ulaşabildiğiniz gibi telefon ile yetkin destek personelimize de mesai saatlerinde sürekli ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz Türkiye içindeki veri merkezlerinde verilmekte ve sistemlerimiz sürekli fiziksel olarak ulaşılabilecek noktalarda bulunmaktadır. Her türlü sorununuzu en kısa sürede çözmek kurum içi performans değerlendirmemizin birinci kriterdir.

Yenilikçi ve Güncel Servislerimizi en geleneksel haliyle kullanmanız mümkün olduğu gibi teknoloji ve İnternetin getirdiği tüm yeni avantajları kullanarakta ulaşmanız mümkündür. WebimonlinePosta kurumsal hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz çalışma grubu fonksiyonlarını size sağlayacaktır. Değişen ihtiyaçlar ve güncellenen iş hayatı bizler tarafından sürekli takip edilmekte ve sistemlerimizde buna göre yenilenmektedir. WebimonlinePosta nın çalıştığı platform olan Zimbra Mail Server sistemi cloud teknolojisine uygun ilk çalışma grubu sistemi olarak VMware virtualization uygulama platformunda %100 uyumlu olarak yerini almıştır. WebimonlinePosta bu teknolojiyi sistemlerine uyarlamıştır ve cloud uyumlu mail server Zimbra sistemini kullanmaya devam etmektedir

Şeffaf İşleyişAzami hassasiyeti gösterip servislerimizi en üst kalitede vermek için uğraşırken elbette elimizde olmayan sebeplerden dolayı problemler yaşayıp müşterilerimize de bunun etkilerini yansıtabiliriz. Kendi hatamız dahi olsa yaşadığımız ve yaşattığımız her türlü problemin kaynağını, gelişimini ve çözüm sürecini sizinle paylaşacağız ve Şeffaf İşleyiş sözümüzü yerine getireceğiz. Haberler bölümümüz, e-posta bültenlerimiz ve acil durumlar anında cep telefonu Kısa Mesaj servisimiz yolu ile sizleri bilgilendireceğiz ve sizler de bizim kadar yaşanılan sorunlar hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

İş Dünyasına Özel Gerçekçi Fonksiyonlarİş dünyasında mail hizmeti sadece mesaj alış verişi ile sınırlı kalmaz. Mesajların Şirket hiyerarşisine göre sınıflanarak işlenmesi gerekir. Gelen mesajların ve giden mesajların her türlü ihtimale karşı arşivlenmesi bir mecburiyettir. Şirkete ait bir çok bilgi bu mesajlar ile kişiler arasında dolaşmaktadır. Bu sebeple tüm varsayımları düşünüp hem bilinçli hem de bilinçsiz hatalara karşı bilgilerinizi koruruz. Siz ne kadar süre arşivleme yapılmasını isterseniz biz o kadar süre bilgileriniz saklar ve bu bilgilere ihtiyaç duyduğunuzda en kısa zamanda ulaşmanızı sağlarız.

Kanuni Gereklere ve Mevzuata Uyumluluk2007 yılında Meclisimizde kabul edilmiş olan; ''İnternet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi'' konusundaki kanun, çalışanlarının internet ortamına erişimini sağlayan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi '''Erişim Sağlayıcı''' olarak sınıflandırmıştır. Bu kanun ile firmalar ilgili merciler tarafından haber verildiğinde, hukuka aykırı içeriği teknik olarak imkanı bulunduğu ölçüde engellemekle sorumlu olacaktır. Ayrıca kurum sağladığı hizmetlere ilişkin yönetmelikte belirtilen trafik bilgilerini altı aydan az ve iki yıldan fazla olmamak üzere saklamakla ve bu bilgilerin doğruluğunu, bütünlüğünü ve gizliliğini sağlamakla mükelleftir. Tüm bu gereksinimler WebimonlinePosta tarafından hazırlanmıştır. Sizin bu konudaki sorumluluğunuz sadece bu hizmeti talep etmek olacaktır.

Bizimle İletişime Geçin!

Müşteri Hizmetleri : 0850 305 2171