Yüksek Kapasiteli, Hepsi bir arada Kurumsal Mail Çözümlerimizi İncelediniz mi?

Hemen İncele
İşinizi Büyütmenin En Hızlı Yolu

Google AdWords

Adwords, Google’a ait olan ve ilgili kullanıcıları web sitenize çekmek için tercih edilen önemli bir platformdur. Her gün Google’da yapılan, milyonlarca aramalardan yararlanmanıza olanak sağlayan Adwords, marka veya işletmeniz için çeşitli kampanya ve reklamlar oluşturarak, size Google’da alakalı arama sonuçlarında gösterim avantajı sunar.

  • İşinizi Birlikte Büyütelim
  • Kazancınızı Artırın
  • Hızlı Etki

Google AdWords Reklamı!

Webimonline sizlere nasıl reklam hizmeti verir hemen inceleyin.

Online Medya Planlama

İşletmenizi arayan kullanıcıları hedefleyecek şekilde kampanyalar oluşturabilirsiniz.

Performans Pazarlaması

Reklamlarınız çok hızlı bir şekilde yayına girer, hızlı bir şekilde büyük kitlelere ulaşabilirsiniz.

Katma Değerli Servisler

Tıklama başına (PPC) modeline göre sadece reklamlarınıza gelen tıklamalar için ödeme yaparsınız.

Google AdWords Reklamları Hakkında Bilgiler

Markaların, daha fazla potansiyel müşteriye ulaşma, markayı görünebilir kılma, daha çok satış yapma gibi birtakım hedeflere ulaşmasında reklamların önemi oldukça büyüktür. Reklam verirken ise bütçeden tasarruf yaparak en etkili sonuçları almak isteyen birçok markanın tercihi de Google’ın ADS ile sunmuş olduğu reklam hizmetidir..

Google AdWords reklamları zaten ürün veya hizmetiniz ile ilgilenen kişilere işletmenizin tanıtımını yapmanıza olanak sağlar, ilk olarak sunduğunuz hizmet veya ürünlerle alakalı anahtar kelimeler belirlemeniz gerekir ,anahtar kelmelerinizi belirlerken Google'ın sunduğu bir hizmet olan anahtar kelime planlayıcıyı kullanabilirsiniz ve sektörünüz ile ilgili en çok aranan kelimelerin aranma hacimlerine ulaşabilir ve bu sayede kampanyanızı istatiksel olarak doğru planlamış olursunuz. Google AdWords reklamlarınızda kullanacağınız kelimeler belirlendikten sonra kullanıcıların ilgisini çekecek spesifik reklam metinleri oluşturursunuz. Reklam metinlerinizde kampanya, promosyon ve fiyat belirtmeniz Google tarafından önerilen bir uygulamadır.

Ayrıca kampanyanızı reklamını yaptığınız her bir ürün grubunu farklı ve o ürün grubuna özel olarak oluşturulmuş reklam gruplarına bölmeniz ve kampanyalarınızın tümüne negatif anahtar kelimeler eklemeniz gerekir. Bu sayede gereksiz maliyet oluşturabilecek reklam tıklamalarının önüne geçmiş olursunuz tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra artık Google 'da reklamlarınızı yayınlamaya başlayabilirsiniz,Sonuç olarak kişiler sunduğunuz hizmet veya ürünle alakalı Google'da arama yaptığında karşısına işletmenizin reklamı çıkar ve reklamınız sadece tıklandığında ödeme yaparsınız.

Google AdWords reklamları ile işletmenizin pazarlama hedefleri doğrultusunda Google Görüntülü reklam ağı sayesinde metin, resim ve video reklamlar da oluşturabilirsiniz ve en önemli avantajlarından biriside Google AdWords’ün gelişmiş raporlama sistemi sayesinde reklamlarınızın performansını izleyip, ölçümleyerek dijital pazarlama stratejinizi oluşturabilirsiniz.

Neden Google Reklamları ?

Yapılan araştırmalara (Standard & Poor's) Google, Yahoo, Ask.com, Lycos ve MSN'nin de dahil edildiği en son araştırmaya göre, Google'ın Türkiye,de en yaygın olarak kullanılan arama motoru olduğu tespit edildi. Ayrıca, diğer bir araştırmaya göre (Vividence Corporation) , insanlardan seçkin arama motorlarına ilişkin deneyimlerini derecelendirmeleri istendi. Katılımcıların %89'u, rakipleri çok gerilerde bırakır bir şekilde, Google ile önemli ölçüde pozitif bir deneyim yaşadıklarını bildirdiler.

Müşterilerizin hangi cihazı kullandığı önemli değil

Müşterilerinizin internete girmek için kullandığı cihaz ister masaüstü ister laptop ya da diğer mobil cihazlar olabilir. Google reklamlarına ait akıllı hedefleme teknolojisi ile potansiyel müşterilerinizi tüm bu cihazlarda hedefleyebiliyoruz.
Televizyon, radyo, gazete vb mecralara reklam verdiğinizde reklamlarınızın hedef kitleye ulaşıp ulaşmadığını veya ne kadarının ulaştığını ölçümleyemezsiniz. Performansını ölçümleyemediğiniz reklamlar için çok yüksek reklam bedelleri öderken aynı zamanda bir sonraki pazarlama stratejinizi de doğru kurgulayamazsınız.
Google AdWords reklamları ile yaş, cinsiyet, ilgi alanı vb hedefleme yöntemlerini kullanarak reklamlarınızın doğru kitleye ulaştırabilir, raporlama özelliği ile pazarlama stratejinizi kurgulayabilirsiniz. Ayrıca diğer reklam mecralarına göre daha az maliyet harcayarak pazarlama hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Müşteri Hizmetleri : 0850 305 2171

Kariyer Fırsatı