Yüksek Kapasiteli, Hepsi bir arada Kurumsal Mail Çözümlerimizi İncelediniz mi?

Hemen İncele
İşinizi Kolaylaştırın

CRM Yazılımı

CRM yazılımlarında amaç, firmalara giderek artan rekabet ortamında memnun ve istikrarlı(sadık) müşteri yaratabilme, müşterilerinin ihtiyaçlarını önceden belirleyebilme ve müşterilerine doğru pazarlama yapabilmeyi sağlar.

  • Müşterilerinizi Eşleştirin
  • Doğru Teklifi Sunun
  • Satışınızı Artırın

Crm Yazılım

İyi bir CRM yazılımı; güçlü teknik altyapıyla beraber pazarlama, satış, servis yönetimlerinden oluşur.

360 Derece Müşteri Yönetimi

Herhangi bir müşterinin kaydına girdiğinizde, müşterinize ait tüm detaylara tek bir noktadan ulaşabilirsiniz.

İş Akışları Ve Onay Süreçleri

Yeni iş akış kuralları ve onay mekanizmaları tanımlayabilir, şirket içi süreçlerinizi yeniden tasarlayabilirsiniz.

Rollere Özel Pano Görünümleri

Rol ve departmanlara göre özelleştirilebilir pano yapısı sayesinde, ekipleriniz tek tuşla raporlara, görünümlere ve onay bekleyen taleplere ulaşabilirler.

Özel Raporlar Oluşturma

Gelişmiş ve pratik raporlama özellikleri sayesinde, ihtiyacınız olan raporları çok kısa bir sürede oluşturabilir ve bu raporlara kimlerin erişebileceğini belirlersiniz.

E-Posta Ve Doküman Şablonları

E-posta hazırlama ekranını kullanarak e-posta şablonlarınızı kolayca tasarlayabilir ve şablon hazırlama rehberi sayesinde dilediğiniz formatta Word/PDF çıktıları alabilirsiniz.

Rol Ve Profil Bazlı Yetkilendirme

Kayıtlar ve alanlar üzerinde ileri seviye rol ve profil bazlı yetkilendirmeler yapabilir, kimin hangi bilgiye erişebileceğini detaylı bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Crm Yazılım Nedir?

Yıllardır bizim de kullandığımız ve daha birçok müşterimizin yıllardır kullanmakta olduğu CRM programlama ile ilgili yazılımlarımız devam etmektedir. Bu çok fonksiyonel CRM programa ile ilgili açıklama aşağıdadır. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

CRM, firmaların müşterileriyle olan tüm hizmet yada mal alışverişini takip ve organize etmesini sağlayan programdır.

CRM yazılımlarında amaç, firmalara giderek artan rekabet ortamında memnun ve istikrarlı(sadık) müşteri yaratabilme, müşterilerinin ihtiyaçlarını önceden belirleyebilme ve müşterilerine doğru pazarlama yapabilmeyi sağlar.

Dünya ülkelerinde olduğu gibi Türkiye'de de müşteri bulabilmek bu denli zorken var olan müşteriyi de rakibine kaptırmak yada kaybetmek daha da büyük sorun teşkil etmektedir. İşte bu noktada Webimonline yazılım ekibi tarafında sizin için özel yazılan CRM programları sayesinde var olan müşteriye anında ulaşıp şimdiye dek ne hizmetler yada satışlar yapılmış yada yapılamamış, yapılan teklif ve sözleşmeler, iletişim bilgileri ve müşterileriniz hakkında özel notlara kadar dataların tutulduğu bilgiler topluluğu sizin kurtarıcınız olacak.

CRM yazılımları müşterilerinize verilmiş siparişleri, teklifleri, satış süreçlerini ve satış temsilcilerinin yada şirket çalışanlarınızın en nihayetinde sizin müşteriniz ile yapmış olduğunuz görüşmeleri yada kayıtları kaydeder belgeler. Çalışanlarınız, bu sayede hızlı bir şekilde müşterilerinizin isteklerini, beklentilerini, favori ürünlerini ve alışveriş alışkanlıklarını da anlayabilecek ve müşterilerinize uygun ek ürünler sunarak doğru bir pazarlama yapabilecektir.

CRM yazılımları sayesinde yüksek satışlar yapılabilir, piyasadan satış yada hizmet sonrası alacaklarınızı daha net ve kolay tahsil ve takip edebilirsiniz. Yine CRM programı sayesinde müşterilerinizi hem daha iyi tanımış hem de müşterilerinizle güçlü ilişkiler geliştirip sadık müşteriler yaratmış olacaksınız. Memnun ve mutlu, sadık müşteriler sayesinde müşterilerinizin sizi referans göstermesi yeni müşteriler keşfedip kazanmanızı sağlayacaktır.

İşte yukarıda marifetlerini yaza yaza bitiremediğimiz CRM programını siz müşterilerimiz için özel olarak yazıp hizmetinize sunmaktayız. CRM programları hakkında daha detaylı bilgi almak yada size özel proje çıkartmamızı istiyorsanız lütfen bizlerle irtibata geçiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Müşteri Hizmetleri : 0850 305 2171

Kariyer Fırsatı