Yüksek Kapasiteli, Hepsi bir arada Kurumsal Mail Çözümlerimizi İncelediniz mi?

Hemen İncele
Artık Ödeme Almak Çok Kolay!

Online Ödeme Sistemi

E-Tahsilat yazılımı, bayilerinizden ve alt bayilerden online ödeme almanızı sağlayan bir sistemdir. Sizde bizimle iletişime geçerek kendi ödeme sisteminizi oluşturun.

  • Sınırsız Güncelleme ve Destek
  • Güvenli Tahsilat
  • %100 Entegre
Bizi arayın, sizin için en doğru tahsilat çözümünü birlikte planlayalım.
Hemen Ara

Sanal Pos Başvuru Süreci

Güvenli bir şekilde ödeme almaya başlamak için yapmanız gerekenleri aşağıda sıraladık

Sanal Pos Ödeme Altyapısı
ÖDEME
ALTYAPINI
HAZIRLAYALIM
Sanal Pos Başvuru
BANKADAN
SANAL POSA
BAŞVUR
Sanal Pos Entegrasyonu
POS
ENTEGRASYONUNU
GERÇEKLEŞTİRELİM
Kredi Kartı ile Ödeme Alın!
KREDİ KARTI İLE
ÖDEME ALMAYA
BAŞLA

Bazı müşterilerimiz önce altyapısını hazırlayıp sonra bankaya başvururken, bazı müşterilerimiz de önce bankaya başvurup sonra altyapısını hazırlamaktadır. Burada doğru olan başvuru süreci yukarıdaki gibidir. Çünkü banka çoğu zaman ödeme ekranlarını incelemek isteyebilir. Bu noktada zaman kaybetmemek için önce altyapınızı hazırlamanız önerilmektedir. Burada ilgili banka ile olan ticari geçmişiniz nedeniyle yukarıdaki süreçte zaman zaman farklılıklar da olabilir.

Nakit Akışınızı Hızlandırın!

E-Tahsilat yazılımı, bayilerinizden ve alt bayilerden online ödeme almanızı sağlayan bir sistemdir.E-Ticaret Yazılımına gereksinim duymaksızın düşük maliyetlerle Tahsilat yapmanızı sağlar.

Standart pos ve mail order sistemlerin vermiş olduğu güvensizliği ortadan kaldırarak Bankanız ile Müşteriniz arasında güvenli bağlantı ile ödeme almanızı kolaylaştırır.

E-Tahsilat yazılımı Sanal Pos Hizmeti veren tüm bankalar tarafından onaylıdır. E-Tahsilat Yazılımında bulunan sms, e-mail ve mobil gibi hızlı ve kolay tahsilat seçenekleri ile de gücünüze daha da fazla güç katabilirsiniz.

E-Tahsilat Yazılımı

Siz Kararlılığa ve Geleceğe Odaklanın Tahsilatınız Artık Daha Kolay

Online Tahsilat

Bayiniz veya Müşterilerinizden E-Tahsilat Yazılımı ile kolayca Online Ödemeler Alın.

Bayi / Alt Bayi

Bayileriniz ve Bayilerinizin Alt Bayilerine Kullanıcı Tanımlayabilirsiniz.

Sms ve E-Mail Tahsilat

Kontrol panelinizden tanımladığınız tutarın ödemesini müşterinizden Sms ve E-Mail göndererek talep edebilirsiniz.

Cep Telefonu ile Mobil Tahsilat

Yanınızda Pos Cihazı taşımanıza gerek kalmadan Cep telefonunuz dan Tahsilat yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Döviz Tahsilatı

Para birimini Müşterinize özel tanımlayarak Döviz Tahsilatıda yapabilirsiniz.

21 Bankadan Onaylı Yazılım

E-Tahsilat Yazılımı Bankalar tarafından onaylıdır. İstediğiniz taksit oranlarında Müşterilerinize kolayca taksit seçenekleri sunabilirsiniz.

E-Tahsilat Yazılımı Nedir?

E-Tahsilat ile ilgili bilgiye mi ihtiyacınız var?

E-Tahsilat Nedir?
E-Tahsilat ile standart pos cihazlarına artık gereksinim duymayacağınız Müşteriniz ve Banka arasında 128Bit SSL Şifreleme ile iletişim kurarak Güvenli Ödeme almanıza sağlayan bir yazılımdır.
E-Tahsilat Yazılımı Kimler İçin Uygundur?
Online olarak ödeme almak isteyen tüm işletmeler için E-Tahsilat Yazılımı artık bir gereksinim haline gelmiştir. Bayilik ağı olan, Şubesi olanlar, Aylık aidat tahsilatı yapan tüm muhasebe, kurs, dershane, özel okul ve üniversiteler için kolaylık sağlamaktadır.
Bayilerden Tahsilat Nedir?
Bankaların size vermiş olduğu komisyon oranları ile bayilerinizin komisyon oranları farklıdır. E-Tahsilat yazılımı ile bayilerinize değişik bankalardan taksit seçenekleri sunabilir. Bayilerinizin de bankalara fazladan komisyon vermemesini sağlayarak maliyet avantajı yaratabilirsiniz. Böylece sizi tercih eden bayileriniz sayesinde nakit akışınız hızlanacaktır.
Plasiyer/Satış Temsilcilerim E-Tahsilat Kullanabilir mi?
Firmanız da yetkili kişiler sahada müşteri ziyareti sırasın da bile Mobil olarak E-Tahsilat Yazılımı ile Tahsilat yapabilirler. Yetkili kişiye tanımlanmış bayilerinizin ödemelerini ve cari hesap bilgilerini izleyebilir, rapor gönderebilir.
Yapılan Tahsilatları Sizmi Alıyorsunuz?
E-Tahsilat Yazılımı sadece Banka ve Müşteriniz arasında güvenli bir köprüdür. Müşterilerinizden aldığınız ödemeler Sizin Bankanız ile anlaşmanıza bağlı olarak hesabınıza geçmektedir. Ödemelerin Başka bir hesaba geçmesi gibi bir yetkimiz kesinlikle yoktur.
Kredi Kartı Bilgileri Saklanıyor mu?
E-Tahsilat yazılımı üzerinde kesinlikle kredi kartı bilgisi tutulmamaktadır. Ancak düzenli aidat ödemesi almanız gereken durumlarda Bankanıza bildirerek tanımlanacak Müşterilerinizden aylık aidat tahsilatını otomatik alabilirsiniz.
Muhasebe Programıma Entegre Çalışır mı?
E-Tahsilat Yazılımı başarılı ve başarısız ödemeleri ERP sistemize entegre edebilmeniz için XML servis hizmeti vermektedir. Bu servis sayesinde müşterilerinizin ödemelerini kendi muhasebe programınıza kolayca entegre edebilirsiniz.
Ödeme Talep Edebilirmiyim?
Kontrol panelinizden oluşturacağınız ödeme talebi ile birlikte, Bayinize veya Müşterinize ister E-Posta isterseniz SMS ile link vererek kolayca Tahsilat yapabilirsiniz.
Çek / Senet Tahsilatı Takibi Yapabilirmiyim?
E-Tahsilat sisteminin ana amacı sizin nakıt akışınızı hızlandırmak olduğundan dolayı. Çek ve Senet takibinizi yapamazsınız. Her başarılı ödeme sizi vade beklemekten kurtaracaktır.
E-Tahsilat Paketleri Neden Var?
Amacımız size tüm yazılımı yüksek maliyetle vermektense sadece işinize yarayacak bölümleri kullanabilmeniz için E-Tahsilat paketleri oluşturulmuştur. Kurulumdan sonra dilediğiniz pakete geçişte bir kısıtlama yoktur.
Bankadan Onaylı Yazılım Ne Demek?
E-Tahsilat yazılımı, kurulumu yapıldıktan sonra Sanal Pos başvurun da bulunduğunuz banka tarafından test edilerek onaylanmaktadır. Böylece sistemlerimiz her kurulumda bankalar tarafından onaydan geçmeden aktif edilmemektedir.
E-Tahsilat Yazılımını Nasıl Edinebilirim?
İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak yada Menüde bulunan Online İşlemler bölümünden tüm taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Sizlere daha detaylı bilgi vermek ve Demo sunumu için lütfen irtibata geçiniz. E-Tahsilat yazılımının size uygun olup olmadığını ücretsiz analiz edilim beraber karar verelim.

Bizimle İletişime Geçin!

Müşteri Hizmetleri : 0850 305 2171

Kariyer Fırsatı