Yüksek Kapasiteli, Hepsi bir arada Kurumsal Mail Çözümlerimizi İncelediniz mi?

Hemen İncele
Online Ödeme ve Tahsilat Yazılımları

Sanal Pos Entegrasyonu

Webimonline Türkiye'deki tüm banka ve aracı kuruluşların sanal pos entegrasyonunu sağlayan bir yazılım firmasıdır. Geliştirdiği sanal pos yazılımları sayesinde müşterilerine kolay tahsilat imkanı sağlar. Paket ödeme sistemlerinin yanı sıra müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm tahsilat yazılımlarını geliştirebilir. Geliştirdiği yazılımlar sayesinde sıfır problem esaslı bir ödeme sistemi sunar. Banka ve aracı kuruluşlar tarafından profesyonel entegratör olarak bilinir.

  • Sınırsız Güncelleme ve Destek
  • Güvenli Veri Akışı
  • %100 Entegre
Sanal Pos
Bizi arayın, sizin için en doğru tahsilat çözümünü birlikte planlayalım.
Hemen Ara

Sanal Pos Başvuru Süreci

Güvenli bir şekilde ödeme almaya başlamak için yapmanız gerekenleri aşağıda sıraladık

Sanal Pos Ödeme Altyapısı
ÖDEME
ALTYAPINI
HAZIRLAYALIM
Sanal Pos Başvuru
BANKADAN
SANAL POSA
BAŞVUR
Sanal Pos Entegrasyonu
POS
ENTEGRASYONUNU
GERÇEKLEŞTİRELİM
Kredi Kartı ile Ödeme Alın!
KREDİ KARTI İLE
ÖDEME ALMAYA
BAŞLA

Bazı müşterilerimiz önce altyapısını hazırlayıp sonra bankaya başvururken, bazı müşterilerimiz de önce bankaya başvurup sonra altyapısını hazırlamaktadır. Burada doğru olan başvuru süreci yukarıdaki gibidir. Çünkü banka çoğu zaman ödeme ekranlarını incelemek isteyebilir. Bu noktada zaman kaybetmemek için önce altyapınızı hazırlamanız önerilmektedir. Burada ilgili banka ile olan ticari geçmişiniz nedeniyle yukarıdaki süreçte zaman zaman farklılıklar da olabilir.

Hazır Sanal Pos Modülleri ve Eklentileri

Webimonline dünyada en çok kullanılan hazır paketler içinde sanal pos entegrasyon hizmeti sağlamaktadır

Sanal Pos Yazılımları

Tüm banka ve aracı kuruluşlarının sanal pos entegrasyonunu gerçekleştiriyoruz

Bitcoin ile Ödeme Alın

Sınırsız ve güvenli bir kripto para birimi ödeme teknolojileri ile tanışın

İstatistiklerle Biz

Verilere ve istatistiklere dayalı çözümlerle her daim öndeyiz

6500+

Mutlu Müşteri

10000+

Sanal Pos Entegrasyonu

234 M+ TL

Aylık Güvenli Tahsilat

100+

Entegre Yazılım

Webimonline belirtilen tüm entegrasyonları yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir.
Profesyonel yazılımcı kadrosuyla bugüne kadar 10.000'dan fazla entegrasyon gerçekleştirmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sanal pos ile ilgili bilgiye mi ihtiyacınız var?

Sanal pos nedir?
Sanal pos bir diğer adı ile VPOS (Virtual Point of Sale), internette kredi kartlarından ödeme alabilmek için geliştirilmiş bir yazılım sistemidir. Bankalara başvuru yapılarak alınan sanal poslar internette satış ya da internette tahsilat aşamalarında kullanılmaktadırlar. Sanal pos kurulumu yapıldıktan sonra sitede yapılan ödemeler direk olarak işletme sahibinin hesabına aktarılmaktadır. Sanal pos kurulumu yapılan e-tahsilat ya da e-ticaret sitelerine giriş yapan internet kullanıcıları kredi kartları ile ürün alabilmekte ya da online ödeme yapabilmektedirler. İşletme ve firmaların internet üzerinden kredi kartı ile satış ya da kredi kartı ile tahsilat yapabilmeleri için sanal pos sahibi olmaları gerekmektedir. Sanal poslar bankalara başvuru yapılarak alınabilmekte, başvuru yapılmadan önce bankaların istemiş olduğu güvenli alt yapının kurulması gereklidir. Aksi taktirde bankalar tarafından sanal pos başvuruları kabul edilmez.
Sanal pos alabilmek için neler gereklidir?
Bankalara başvuru yapmadan önce sanal pos alabilmek için hangi şartların yerine getirilmesi gerektiğine dair detaylı bilgiler hemen aşağıda paylaşılmıştır.
1. Şirket sahibi olunması gerekir. Şirketinizin statüsü fark etmez. Şahıs, limited ve anonim şirket sahipleri sanal pos başvurusu yapabilirler.
2. Şirketinize ait online ödeme alabildiğiniz bir internet sitesi (e-tahsilat ya da e-ticaret sitesi) olması gerekir. Bu siteye erişim sorunsuzca yapılabilmelidir. İnternet sitenizde bulunan ödeme adımları sorunsuzca çalışmalıdır.
3. Sahip olunan internet sayfası güvenli alışveriş ortamının sağlanabilmesi amacı ile 128bit ya da 256bit SSL şifreleme sistemleri ile koruma altına alınmış olmalıdır.
4. Sahip olunan internet sitesinin ödeme sayfasında kredi kartı ile ödeme seçeneği ve/veya seçenekleri olmalıdır.
5. Ödeme yapılacak olan bankada, sanal pos başvurusu yapılacak olan bankanın logolarının bulunması gerekir.
6. Garanti, iletişim ve adres bilgileri, iptal & iade koşulları, gizlilik taahhüdü, güvenlik politikası ve ürün ya da hizmet teslimine dair bütün detaylı bilgilerin internet sitenizde açılacak olan sayfalarda yer alması gerekir.
Yukarıda listelenmiş olan 6 koşulu sağlıyorsanız eğer sizlerde bankalara sanal pos başvurusu yapabilir ve internetten online kredi kartlarına satış ya da internetten tahsilat yapabilirsiniz. Kısaca özetlemek gerekir ise; sanal pos başvurusu yapabilmek için güvenlik önlemlerinin alındığı alt yapınızın hazır olması, şirket sahibi olunması, internet sitesinde istenen bilgilerin yer alması, kredi kartı ile ödeme sayfalarının sorunsuzca çalışması gerekmektedir.
Sanal pos entegrasyonu nasıl işler?
Sanal pos entegrasyonu en sık kullanılan sistemlerin başında yer almaktadır. Özellikle internet üzerinden satış yapan firmalar müşteri ilişkilerini koruma ve güvenli hizmet verme adına bu faaliyetleri takip etmektedir. Yapılan incelemeler sonunda sanal pos onayı alan kişiler entegrasyona başlamaktadır. Fiziki bağı tamamen ortadan kaldıran internet alışverişi ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Aynı zamanda satışlar çok daha hızlı ve güvenli hale gelir. Zengin müşteri portföyüne sahip olan firmaların tamamı için özel sanal pos yazılım entegrasyonları geliştirilmektedir.
Sanal pos entegrasyonu nasıl yapılır?
Sanal pos entegrasyonları günümüzde en çok kullanılan sistemdir. Aynı zamanda bankaların ara yüzleri ile sanal pos ayrıcalıkları hazırlanmaktadır. E-tahsilat seçenekleri bu anlamda kullanılan uygulamalardan biridir. Bankaların tamamı ile anlaşmalı olan firmalar satıcılar ile iletişim halinde kalarak ödeme ayrıcalıklarını anında iletmektedir. Sıkıntısız, sorunsuz ve kesintisiz ödeme işlemleri sanal pos kullanımı ile hem hızlı hem de daha kolay hale gelmektedir.
Neden Webimonline Tahsilat Sistemleri?
Sanal pos entegrasyonu yapıldıktan sonra online kredi kartlarından ödeme alınmaya başlanır. İşletmenizin büyüklüğüne göre yapılan işlem sayısı ve alınan ödemelerde oldukça fazla olabilmektedir. Bu sebeple kesinlikle kurulan sanal poslar sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde çalışmalıdır. Yaşanılan en ufak bir sorunda dahi ödeme alınamaz ve bu sebepten dolayı ödemelerde aksaklıklar yaşanabilir. Webimonline e-tahsilat sistemlerinin tercih edilmelerinin en büyük sebebi sanal pos entegrasyonu yapıldıktan sonra sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde çalışmasıdır. Bununla birlikte bankalarda yapılan en ufak bir güncelleme dahi otomatik olarak AR-GE ekibi tarafından sisteme entegre edilmektedir. Bu sayede hiç bir kesinti yaşanmadan ödeme almaya devam edilebilmektedir. Türkiye’de bulunan 19 bankanın sanal pos entegrasyonu bir arada sunulmaktadır.
Sizde avantajlı paketlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçin.
Bizimle İletişime Geçin!

Müşteri Hizmetleri : 0850 305 2171

Kariyer Fırsatı