Yüksek Kapasiteli, Hepsi bir arada Kurumsal Mail Çözümlerimizi İncelediniz mi?

Hemen İncele
25 Mart 2024
Vinchin Backup Yazılımı Türkiye'de

Vinchin Backup Yazılımı Türkiye'de

  Vinchin Backup Yazılımı Nedir?

  Vinchin yedekleme ve restore ürünü linux tabanlı, çok hızlı, kaynak tüketimi çok düşük ve yedekten geri dönüş performansları gerçekten muazzam Çin menşeli bir yazılım. Son zamanlarda popüler olan Vinchin'in resmi partneriyiz.

  Vinchin Backup Ne İşe Yarar?

  Vinchin, işletmelerin kritik verilerini korumak ve yönetmek için sunduğu profesyonel çözümleriyle dikkat çekiyor. Şirket, işletmelerin çeşitli ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış olan yerel, özel bulut, genel bulut ve hibrit bulut ortamları için geniş bir yelpazede veri koruma çözümleri sunar.

  Yerel ağlardan buluta, şirket içi sunuculardan dış kaynaklara kadar, Vinchin, işletmelerin verilerini güvenle yönetmelerini sağlar. Vinchin'in çözümleri arasında veri yedekleme, anında kurtarma ve saha dışı felaket kurtarma (DR) gibi kritik işlevler bulunur.

  Vinchin'in sunduğu çözümler, işletmelerin güvenilir, esnek ve ölçeklenebilir bir şekilde veri koruma stratejilerini uygulamalarına yardımcı olur. Bu da işletmelerin hem mevcut hem de gelecekteki veri ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlar, böylece iş sürekliliği ve güvenliği sağlamak için güçlü bir temel oluşturur.

  Vinchin ile Neleri Yedekleyebilirim?

  Vinchin sadece sanal makinelerle sınırlı kalmayarak, aynı zamanda çoğu veritabanı ve fiziksel cihaz (NAS ve Linux/Windows sunucular dahil) için de son derece gelişmiş bir yedekleme ve geriye dönüş imkanı sağlar.

  Vinchin Yedekleri Nerede Saklar?

  Vinchin'in amacı yedek saklamak değildir. Vinchin sizin hazırlayacağınız bir yedekleme ortamına yedeklerinizi aktarma görevini üstlenir. Bu yedekleme ortamı fiziksel bir ortam olacağı gibi, bir çok cloud platformuda olabilir. Yedek alırkende yedekten dönerken de yüksek performans sağlar. 

  Vinchin Backup Destek

  Webimonline ekibi Vinchin mühendisleri tarafından sıkı eğitime tabi tutulmuştur. Bu eğitimleri başarı ile tamamlamıştır. Karşılaştığınız problemler konusunda 0850 305 21 71 nolu telefonumuzdan ve info@webimonline.com mail adresimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

  Kariyer Fırsatı