Yüksek Kapasiteli, Hepsi bir arada Kurumsal Mail Çözümlerimizi İncelediniz mi?

Hemen İncele
WooCommerce ile Ödeme Almaya Başlayın!

Garanti WordPress Sanal Pos Eklentisi

Garanti WordPress sanal pos eklentisi ile websitenizden hızlı ve güvenli ödeme alın. WooCommerce sanal pos eklentisi yüzlerce güvenlik testinden geçmiş olup tüm WordPress sürümleri ile uyumlu çalışmaktadır. WordPress'in mevcut sepet yapısının yanı sıra taksitli ödeme, tek sayfada ödeme, tekrarlı ödeme, bağış ödemesi ve özel tutarlı ödeme gibi özelleştirmeler de isteğe göre profesyonel yazılım ekibimiz tarafından sağlanabilmektedir.

Garanti WordPress sanal pos yazılımı sayesinde 3D ödeme almak çok kolay.
Sanal pos eklentisini hemen satın alın, websitenize hızlıca entegre edelim.

 • Sınırsız Güncelleme ve Destek
 • Güvenli Tahsilat
 • %100 Entegre
Ziraat Bankası WordPress Sanal Pos Ziraat Bankası WordPress Sanal Pos
%20 İndirim
Hızlı ve Güvenli Sanal Pos Entegrasyonu
 • 24 Saat İçerisinde Kurulum
 • Tüm Sürümlerle %100 Uyumlu
 • 7/24 Uzman Desteği
SATIN AL DEMO
900 TL 750 TL

KDV Hariçtir

Bizi arayın, sizin için en doğru tahsilat çözümünü birlikte planlayalım.
Hemen Ara

Sanal Pos Başvuru Süreci

Güvenli bir şekilde ödeme almaya başlamak için yapmanız gerekenleri aşağıda sıraladık

Sanal Pos Ödeme Altyapısı
ÖDEME
ALTYAPINI
HAZIRLAYALIM
Sanal Pos Başvuru
BANKADAN
SANAL POSA
BAŞVUR
Sanal Pos Entegrasyonu
POS
ENTEGRASYONUNU
GERÇEKLEŞTİRELİM
Kredi Kartı ile Ödeme Alın!
KREDİ KARTI İLE
ÖDEME ALMAYA
BAŞLA

Bazı müşterilerimiz önce altyapısını hazırlayıp sonra bankaya başvururken, bazı müşterilerimiz de önce bankaya başvurup sonra altyapısını hazırlamaktadır. Burada doğru olan başvuru süreci yukarıdaki gibidir. Çünkü banka çoğu zaman ödeme ekranlarını incelemek isteyebilir. Bu noktada zaman kaybetmemek için önce altyapınızı hazırlamanız önerilmektedir. Burada ilgili banka ile olan ticari geçmişiniz nedeniyle yukarıdaki süreçte zaman zaman farklılıklar da olabilir.

WordPress Sanal Pos Modülü Demo

Dünyanın en çok kullanılan yazılımı WordPress ile ödeme alın

WooCommerce sanal POS eklentileri, tahsilat işlemlerini hızlandırır ve müşteri memnuniyetini artırır. Firmanızı bir adım öne taşımak için en uygun sanal POS eklentisini seçin ve e-ticaret deneyiminizi geliştirin. Eklentilerimiz ile ödemeleriniz her zaman güvende!

Neden Tercih Etmelisiniz?

Webimonline sanal pos eklentilerini neden tercih etmeniz gerektiğini aşağıda sizin için sıraladık

 • Güvenli ve optimize kod yapısı
 • Alanında uzman yazılımcı kadrosu
 • 7/24 telefon ve ticket desteği
 • İsteğe göre eklenti özelleştirme

Garanti WordPress Sanal POS Modülü Nedir?

WordPress altyapısı kullanıyorsanız ve kredi kartı ile ödeme almak istiyorsanız, bu hizmetimiz tam da size göre. Türkiye'deki bütün banka ve aracı ödeme kuruluşları sitenize entegre ederek ödeme almanızı sağlıyoruz. Webimonline Garanti WordPress sanal pos yazılımını kurdurmak oldukça kolay. Sayfamız üzerinden Garanti WordPress sanal pos satın al butonuna tıklayarak hızlıca bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Garanti WordPress sanal pos ödemesini sağladıktan sonra, teknik ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Webimonline belirtilen tüm entegrasyonları yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. Profesyonel yazılımcı kadrosuyla bugüne kadar 10.000'den fazla entegrasyon gerçekleştirmiştir.

 • Banka ve aracı kuruluşlar aracılığıyla anlaşmanız dahilinde WordPress üzerinden peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz.
 • Webimonline'nin geliştirdiği modüller, tüm WordPress sürümlerini desteklemekle birlikte en güncel ve optimize kod ile yazılmıştır.
 • Ödeme alışkanlıklarınıza göre WordPress modüllerimiz üzerinde ek güncelleme talebinde de bulunabilirsiniz.

Garanti WordPress Sanal POS Modülü Özellikleri

3D Desteği Var
Taksit Desteği Var
WordPress Uyumluluğu 1.5 ve üzeri tüm sürümlerde çalışır
PHP Uyumluluğu PHP 5.x, 7.x ve 8.x tüm sürümlerde çalışır
Para Birimi Desteği WordPress'te aktif edilen tüm para birimleri desteklenir
SATIN ALMAK İSTEDİĞİNİZ MODÜLÜ SEÇİNİZ

Garanti WordPress Sanal Pos Modülü

Webimonline uzman mühendis kadrosuyla profesyonel yazılımlar geliştirir!

Kurulum

Tüm modüllerimizi internet sitemiz üzerinden satın alarak hızlıca kuruluma geçebilirsiniz.

Kullanım

WordPress sanal pos çözümlerimiz 4000 + eticaret firması tarafından aktif kullanılmaktadır.

Hemen Destek

Webimonline banka tarafındaki tüm güncellemeleri takip ederek müşterilerine destek sağlar.

Özgün Yazılım

WordPress sanal pos modüllerimizin tamamı kendi ekibimiz tarafından geliştirilmiş olup kesinlikle uyarlama değildir.

Güvenilir

Modülümüz yüzlerce güvenlik testinden geçirilmiş olup bu noktada müşterilerinizin kart bilgilerini riske atmaz.

Hızlı Teslimat

WordPress sanal pos entegrasyonu, profesyonel yazılım ekibimiz tarafından aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Bizimle İletişime Geçin!

Müşteri Hizmetleri : 0850 305 2171

WordPress dünyada en çok kullanılan içerik yönetim sistemidir. WooCommerce eklentisi ile birlikte e-ticaret alanında da yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Webimonline olarak WordPress sanal pos eklentisi ve WooCommerce sanal pos eklentisi geliştirerek işletmelerin kolay tahsilat yapmalarına imkan sağlıyoruz. WordPress'in tüm sürümleri ile uyumlu sanal pos modüllerimiz sayesinde. Özellikle e-ticarete yeni atılan işletmeler kusursuz online tahsilat yapıyor. Türkiye'deki ve dünyadaki tüm banka ve aracı kuruluşların sanal pos entegrasyonunu sağlayan firmamız, müşterilerinin talebine istinaden WordPress sanal pos modüllerinde özelleştirmeler de yapmaktadır. Uzman yazılımcı kadromuz WordPress üzerinden kredi kartı ile ödeme almanın bir çok farklı ödeme modülünü geliştirmiştir. Böylelikle websiteniz üzerinden kolay bir şekilde 3D ödeme ve 2D ödeme alabileceksiniz.

Webimonline olarak Alternatif Bank WordPress Sanal Pos Modülü, Akbank WordPress Sanal Pos Modülü, Albaraka WordPress Sanal Pos Modülü, Anadolu Bank WordPress Sanal Pos Modülü, Citi Bank WordPress Sanal Pos Modülü, Deniz Bank WordPress Sanal Pos Modülü, Garanti WordPress Sanal Pos Modülü, Garantipay WordPress Sanal Pos Modülü, İş Bankası WordPress Sanal Pos Modülü, Halkbank WordPress Sanal Pos Modülü, Hsbc WordPress Sanal Pos Modülü, İng Bank WordPress Sanal Pos Modülü, Kuveyt Türk WordPress Sanal Pos Modülü, Qnb Finansbank WordPress Sanal Pos Modülü, Teb WordPress Sanal Pos Modülü, Türkiye Finans WordPress Sanal Pos Modülü, Vakıfbank WordPress Sanal Pos Modülü, Vakıf Katılım WordPress Sanal Pos Modülü, Şekerbank WordPress Sanal Pos Modülü, Yapı Kredi WordPress Sanal Pos Modülü, Ziraat Bankası WordPress Sanal Pos Modülü, Ziraat Katılım WordPress Sanal Pos Modülü, Paytr WordPress Sanal Pos Modülü, İyzico WordPress Sanal Pos Modülü, Moka WordPress Sanal Pos Modülü, Payu WordPress Sanal Pos Modülü, iPara WordPress Sanal Pos Modülü, Paynet WordPress Sanal Pos Modülü, Netahsilat WordPress Sanal Pos Modülü, Wirecard WordPress Sanal Pos Modülü, Paratika WordPress Sanal Pos Modülü, Payme WordPress Sanal Pos Modülü, Parampos WordPress Sanal Pos Modülü, Payfull WordPress Sanal Pos Modülü, Payfull WordPress Sanal Pos Modülü, Paynkolay WordPress Sanal Pos Modülü gibi bir çok sanal pos eklentisinin geliştirmesini sağlamaktayız.

Kariyer Fırsatı