Yüksek Kapasiteli, Hepsi bir arada Kurumsal Mail Çözümlerimizi İncelediniz mi?

Hemen İncele
Outdoor Reklamcılık

Açık Hava Reklamcılığı

Açık hava reklamcılığı markaların potansiyel müşterilerinin her yerde karşılarına dikkat çekici bir şekilde çıkmasını sağlayan en akılda kalıcı reklam türüdür. Sizde bizimle iletişime geçerek her türlü açık hava reklamı tasarımı yaptırabilirsiniz.

  • Görsel Etki
  • Coğrafi Esneklik
  • Boyut Esnekliği

Açık Hava Reklamcılığı

İhtiyacınız olan ürünlerin tasarımını yapıyor ve istediğiniz adette baskı alıyoruz. Evet! baskı hizmeti de veriyoruz. Açık Hava reklamlarının en önemli özellikleri arasında, hedef kitlesine kolayca farkedilebilen ve akılda kalıcı yöntemlerle ulaşmasıdır. Üç boyutlu ve iki boyutlu tabelalar ve totemler, ATM kabini reklam uygulamaları, banner, billboard, bigboard, megaboard, bina giydirme uygulamaları, cam üzerine uygulanan grafikler, çatı reklamları, çatı üstü reklam panoları, çift taraflı panolar, çok yüzlü panolar, duvar/alın reklamları, hareketli ve yanıp sönebilen reklamlar, ışıklı panolar/levhalar/tabelalar, kabinli reklam panoları, kiosk köpük reklamlar, kule reklamları, LED ekranlı reklamlar, neon reklamlar, otobüs durağı reklamları, pencere reklamları, poster panelleri, taşıt giydirme uygulamaları, vinil üzerine baskılanan ve sergilenen reklamlar, yer grafikleri, yere monte reklam panoları, yönlendirme panoları ve levhaları, zeplin ve balon reklamları gibi açık havada geniş halk kitlelerine ulaştırılan, iletişim araçları vasıtasıyla sunulan her türlü reklam faaliyetlerine Açık Hava Reklamcılığı denir.

Açık Hava Reklamcılığı nedir?

Hedef kitlelere aracısız ulaşmak, bilinçaltında yer etmek, prestij sahibi olmak isteyen firmalar tarafından tercih edilen açık hava reklamcılığı bina giydirmeden otobüs duraklarındaki afişlere kadar geniş bir alanda uygulanabilmesi ile müşteriye birden fazla reklam alternatifi sunar.

Kullanım Alanları?

Açık hava reklamcılığında kullanılan çok farklı alan bulunmaktadır. Bunlar arasında ustalaşmış olmayan duyuru asma, grafiti yapma, kalabalık noktalara pankart asma benzer biçimde yöntemler olsa da ustalaşmış anlamda kullanılan açık hava reklam alanları çok daha değişiktir.

Bizimle İletişime Geçin!

Müşteri Hizmetleri : 0850 305 2171

Kariyer Fırsatı