Yüksek Kapasiteli, Hepsi bir arada Kurumsal Mail Çözümlerimizi İncelediniz mi?

Hemen İncele

En Hızlı Destek Webimonline'da!

Telefon, E-Posta veya Chat ile En Hızlı Yanıt Garantisi!

Web Site Hızlandırma

Web Sitenizi en kaliteli çözümlerle hızlandıralım En hızlı çözümler Webimonline'da

Canlı Destek Alın

Canlı Destek üzerinden operatörlerimiz ile yazışarak sorularınıza hızlı yanıt alabilirsiniz

Destek Talepleri

Destek Taleplerinize en hızlı yanıtlama performansımızla çözüm üretiyoruz

Telefon Destek

0850 305 21 71 nolu ücretsiz danışma hattını arayarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bir bilgiye mi ihtiyacınız var?

Almak İstediğim Domain Kayıtlı Ne Yapabilirim?
.tr alan adları hariç diğer tüm uzantılar (.com, .net, .org vb) ilk önce gelen alır kuralı ile çalışmaktadır. Ancak çok önemli bir markanız varsa ve markanızın haklarını ihal eden bir rakip varsa VIPO (uluslar arası marka hakem heyeti) ile dava açıp hukuk yolu ile alabilirsiniz. Aksi durumda daha önce kayıt edilmiş bir alan adı ancak boşa düşerse yeniden kayıt edilebilir.
Sınırsız Hosting’in kapsamı nedir?
Web Hosting planlarımız çoğu kişisel, küçük ölçekli şirket ve organizasyon web sitelerini barındırmak üzere tasarlanmıştır. Hosting sözleşmemize uygun olduğu sürece sitenizin kullanabileceği depolama alanını ve bant genişliğini sınırlamıyoruz. Web sitenizin bant genişliğinin veya depolama alanı kullanımının, sunucularımızın kararlılığına, performansına veya çalışma süresine etki etmesi durumda sizi e-postayla bilgilendirerek Sanal Sunucuya (VPS) veya Kiralık (Özel) Sunucuya geçiş yapmanızı isteyebilir veya web sitenizin kullandığı kaynakları kısıtlayabiliriz. Web sitelerinin Hosting Sözleşmemizi ihlal ettiği durumlara çok nadir rastlanır ve bu durum genelde yalnızca hosting hizmetini dosya paylaşımı veya depolama alanı olarak kullanılan sitelerde görünür.
Sunucu yönetimi konusunda destek veriyor musunuz?
Alanında uzman sunucu destek ekibimiz sunucu yönetimi ile ilgili temel konularda sizlere e-posta aracılığı ile yardımcı olmaktadır. Sunucu yönetimi ile ilgili kapsamlı bir destek hizmeti almak istiyorsanız sunucu destek paketlerimize göz atabilirsiniz.
Siz hangi SSL sertifikasını satın almamı önerirsiniz?
Webimonline olarak, ihtiyacınıza uygun bir SSL sertifikası satın almanızı öneririz. Bize telefon ile ulaşmanız halinde hangi ssl sertifikasının ihtiyacınıza uygun olduğuna birlikte karar verebiliriz.
Kredi kartı ile Domain Alırsam Hemen Aktif Olur mu?
Evet kredi kartı ile yapılan satın alımlar anında işleme girer ve domain kayıt otoritesine iletilir. Yinede domain kayıt olduktan sonra Müşteri panelinde inceleyip Whois sorgusu ile kontrol edebilirsiniz. En sağlıklı yöntem whois sorgusunu kontrol etmektir. Whois sorgusu yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
Tescil Edilen Domain Değiştirilebilir mi?
Hayır, ne yazıkki tescil işlemi uluslar arası bir sistem tarafından yapılır ve sipariş sırasında ödemeniz bu sistem iletilir. Domain kayıt edildikten sonra değiştirilemez veya ücret iadesi mümkün değildir. Bu nedenle tescil etmeden önce yazım hatalarını kontrol etmeniz çok önemlidir.
Hosting Satın Almak Zorunlu mu?
Hayır, Domain aldığınız sırada hosting almak zorunlu değil. Sadece domain alma ile aşağıdaki servisleri ücretiz olarak kullanabilirsiniz. Bu hizmetlerin bütününe Domain Park Servisi ile isimlendiriyoruz. Ücretsiz Açılış Sayfası Ücretsiz DNS Yönetimi Ücretsiz Web Yönlendirme Ücretsiz Mail Yönlendirme
Satın Aldığım Domaini Başka Bir Firmaya Transfer Edebilir miyim?
Evet. .tr uzantılılar dahil olmak üzere tüm domainleri istediğiniz zaman istediğiniz firmaya transfer edebilirsiniz. Sadece .com,.net,org gibi uluslararası domainlerde ilk kez kaydedilmiş ve yenilemesi yapılmış domainlerde üzerinden 60 gün geçmeden başka bir yere transfer edilmesi uluslararası kurallar nedeniyle yapılamaz. Ancak ücret ödenmesinden 60 gün geçtikten sonra serbesttir. .tr domainlerde ise böyle bir durum yoktur, istediğiniz zaman istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.
Kariyer Fırsatı