0850 305 21 71

Facebook'da Reklam !

Facebook, firmalar ve işletmeler için her bütçeye uygun reklam vermeye imkan tanıyan tıklama ve gösterim bazlı internet reklam seçenekleri sunmaktadır. Reklamınızın görüntüsü Facebook kullanıcılarının ekranlarında sağ kısımda yer almaktadır. Facebook’un eşsiz demografik hedefleme (ülke/şehir, yaş, cinsiyet, ilgi alanı) seçenekleri sayesinde sadece nitelikli hedef kitleye reklam yapın.

Facebook Reklamları
  • Özelleştirebilirlik

    Facebook Reklam verenlerin ulaşmak istediği hedefleme, maliyet ve performans hedefleri doğrultusunda değişiklik yapılabilmek.

  • Raporlama & Analiz

    Facebook Reklam sürecine yön verecek performans, maliyet, kullanıcı davranışları ve dönüşüm verilerini toparlayarak, kapsamlı analizler gerçekleştirmek.

  • Dönüşüm Takibi

    Facebook Reklam yayını boyunca hedef kriteleri belirleyerek değerli aksiyonların takip edilmesi ve optimizasyonu.

Bütçe

Reklam setinizin belirlediğiniz zaman aralığında gösterilmesi için ödeyebileceğiniz para tutarıdır. Oluşturduğunuz her reklam seti için bir bütçe belirlersiniz.

Unutmayın

Bununla yaptığınız şey, reklamları veya reklam gösterme olanağını satın almak değildir. Hedef kitlenizde sizi istediğiniz sonuca ulaştırabilecek olan kişilere reklamlarınızı göstermek için ne kadar para harcayabileceğinizi bize söylemektir.

Doğru Hedef Kitle!

Facebook’ta reklam verirken en çok önemsemeniz gereken alan burasıdır. Zira burada reklamınızı kimlere göstermek istediğinizi belirleyeceksiniz. Facebook reklamlarınızla insanları konuma, yaşa, cinsiyete ve ilgi alanları gibi demografik bilgilere göre hedefleyebilirsiniz. Reklamlarda kullanıcıların Facebook dışında yaptıkları şeylere göre de hedefleyebilirsiniz. Hedef kitlenizi ne kadar doğru bir şekilde belirlerseniz bütçenizi verimli bir şekilde kullanmış olursunuz.

Yüksek dönüşüm, Düşük Maliyet!

Facebook reklamlarınızın yüksek dönüşüm alması ve bütçenizi gereksiz yere harcamaması için Facebook reklam optimizasyonu yöntemlerini bilmeniz ve doğru şekilde uygularız.
Sizi başarıya götürmesi için kullanabileceğiniz bazı yöntemleri kullanarak Facebook reklamlarınızı optimize ederiz. Bu yöntemleri aşağıda sizin için listeledik.

1. Başlamadan önce hedefinizi belirleriz.

Reklam kampanyanız üzerine çalışmaya başlamadan önce, hedefinizin ne olduğunu belirlemeniz gerekiyor. Bu hedefe ulaştıracak en doğru yolu daha işin başındayken çizeriz.

2. Doğru hedef kitleyi belirleriz.

Facebook reklam optimizasyonu ile ilgili en önemli konu doğru hedef kitleyi bulmaktır.

3. Doğru performans ölçütünü gözlemleriz.

Kullanıcıların reklamlarda ilk göreceği şey reklam görseli olacağı için, görselin dikkat çekici ve kaliteli olmasına özen gösteririz.

Bizimle İletişime Geçin!

Müşteri Hizmetleri : 0850 305 2171