Yüksek Kapasiteli, Hepsi bir arada Kurumsal Mail Çözümlerimizi İncelediniz mi?

Hemen İncele
İşinizi Büyütmenin En Hızlı Yolu

Instagram Reklamları

Dünyanın en büyük mobil reklam platformları arasında bulunan Instagram, 400 milyondan fazla kullanıcı kitlesine sahip. Markanız için Instagram üzerinden reklam yayınlayarak ürün ve hizmetleriniz için yüksek etkileşim oranı yakalayabilirsiniz. Instagram reklamlarınız ile ürün ve hizmetiniz bütçeniz ve hedefiniz doğrultusunda ilgili kitlelere kolayca ulaşır.

  • İşinizi Birlikte Büyütelim
  • Kazancınızı Artırın
  • Hızlı Etki

Instagram'da Reklam!

Webimonline sizlere nasıl reklam hizmeti verir hemen inceleyin.

Reklam Yerleşimi

Instagram az sayıda ama etkili reklam yerleşim yerleri barındırır, bu da reklamlarınızın her zaman en yüksek dönüşüm oranı elde etmesini sağlar.

Erişim

Bu reklam amacı, reklamınızı kampanyanız süresince bütçenizin izin verdiği en büyük hedef kitleye göstererek geniş ölçekli kitlede etki yaratma imkanı sunar.

Instagram Yönetimi

Instagram hesaplarınızda hitap edilen kitleye en uygun paylaşımlar gerçekleştirerek sizi öne çıkarma ve daha hızlı büyümenizi sağlar.

Instagram Reklamları Hakkında Bilgiler

Ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını Facebook reklamları ile ilgili benzer özelliklere sahip olan Instagram üzerinden yaparak, bilinirliğinizi artırabilir, web sitelerinizin trafiğini yukarıya taşıyabilir, satış konusunda önemli geri dönüşler alabilirsiniz.

Instagram Reklam Çeşitleri

Yüksek görsel çözünürlüğüne sahip fotoğraflar

En fazla 30 saniye video reklamları

Kısa süre içerisinde geniş kitlelere ulaşabileceğiniz Marquee

Sizler de Webimonline ile Instagram reklamı vermek ve bu mecrada markanızın tanıtımını yapmak istiyorsanız formu doldurun, biz sizi arayalım.

Yüksek Etkileşim Oranı

Son Instagram reklam politikalarından sonra Instagram üzerinde reklam gösteriminin fiyatları ucuzlarken dönüşüm oranı daha da arttı, bu düşük CPC avantajını kullanarak büyük bir hedef kitleye daha düşük bir bütçe ile ulaşabilirsiniz.

Zaten çok fazla etkileşim alan Instagram reklamları artık çok daha güçlü hale geldi, bu avantajı kullanarak Instagram reklamları ile satış yapabilir, ürünlerinizin veya firmanızın tanıtımını yapabilir, marka bilinirliği ve potansiyel müşteriler tarafından bulunabilirliğinizi 10 kata kadar arttırabilirsiniz.

1.Hedef Kitle Araştırması

Reklam verme amacınız, sektörünüz ve rakipleriniz doğrudan araştırılır ve reklamlarınız için buna göre hedef kitle oluşturulur.

2.Reklam Kampanyaları

Reklam kampanyalarınız, oluşturduğumuz dijital reklam stratejinize uygun olarak herhangi bir panel aracılığı kullanılmadan %100 manuel olarak oluşturulur.

3.Hedef Kitle Performans Takibi

Hedef kitlenizin zaman içinde davranışları izlenir, yeni hedef kitleler ve daha fazla dönüşüm için optimizasyonlar yapılır.

4.Zaman Sınırlı Reklamlar

Gece, gündüz, sabah 9:00 akşam 18:00 gibi reklamlarınızı çalıştırabilir, etkinliklere göre reklam zamanlaması yapabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Müşteri Hizmetleri : 0850 305 2171

Kariyer Fırsatı