Yüksek Kapasiteli, Hepsi bir arada Kurumsal Mail Çözümlerimizi İncelediniz mi?

Hemen İncele
Toplu Mailing Gönderme!

Mailing Hizmeti

Yazılımı entegrasyonu, bağımsız olarak tasarlanmış uygulama yazılımlarının ve sistemlerin birlikte çalışmasına yardımcı olan işlemdir. Bu da maliyetleri düşürmeye, içgörüler elde etmeye, organizasyona yönelik daha fazla verimlilik ve kabiliyetler oluşturmaya yardımcı olabilir.

  • Kolay ileti hazırlama
  • Toplu destek mesajları
  • Kampanya Bildirimleri

Mailing Hizmeti Hakkında Bilgiler

Doğru kişiye, doğru zamanda, doğru tasarlanmış bir email göndermek, hızlı, ucuz ve etkili bir tanıtım yöntemidir.

Yeni ürün tanıtım, bayram kutlama mesajlarınızı göndermek için outlook ya da email istemcinizi kullanmak yerine Toplu E-mail Gönderim sistemimizi kullanabilirsiniz.

Tüm uluslararası toplu mail gönderim kurallarına uyarak, spam filtrelerine takılmadan...

Toplu mail sistemini doğru ve elkili kullanarak başarıyı doğru ve ölçülebilir olarak yakalayın.

Toplu email gönderim sistemi

Kolay ileti hazırlama

Kolay email listeleri hazırlama

E-mail adreslerinizi gruplama

İleti içeriğini spam kontrolünden geçirme

Gönderilecek postanın, alıcının spam ayarlarına takılıp takılmayacağını önceden kontrol edebilme ve spam ayarlarına takılmayacak şekilde düzenleyebilme

Kişiye özel gönderim yapabilme

Alıncının tek tuşla listenizden çıkmasını sağlama

E-mail adreslerinizin doğruluğunu kontrol edebilme

Gönderiğiniz iletilerin karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilme

Alıcıya ulaşan iletilerinizin alıcı tarafından okunup okunmadığını belirleme

İleti içeriğindeki bağlantılara tıklamaları tespit edebilme

İletileri istenilen saatlerde ve isteniler periyotlarla gönderebilme

Spam filtre denetleyicisi ile iletilerinizin çöpmail (junk mail) klasörüne düşme olasılığı çok düşüktür.

1- Gönderdiğim toplu mailler spama düşer mi?

Toplu mail için kullanılan sunucularımız da sürekli değişken IP adresi ve düzenli olarak sunucu kontrolü ile gönderdiğiniz toplu maillerin spam'a düşme olasılığını en alt seviyeye indirerek %90'lara varan başarı elde ediyoruz. Dünyanın önde gelen mail hizmeti veren firmaları (Gmail, Hotmail, Yahoo... gibi) bile kendi üyelerine mail gönderirken spam'a takılabiliyor. Spam'a takılmamak için yapmanız gereken ise çok basit. Bültenlerinizi text veya html olarak hazırlamanız gerekmektedir. Bülteniniz sadece bir .jpeg dökümanından oluşuyorsa gönderdiğiniz mail adresinin sunucusu tarafından spam olarak değerlendirilebilmektedir.

2- Mail Şablonlarımı Nasıl Oluştururum?

Online Editör desteği ile çok kolay bir şekilde mail içeriklerinizi oluşturabilir.

3- Mail Şablonları mı Arşivleme şansım var mı?

Mail Şablonlarınızı sisteme kaydedip yedekleyebilir ve daha sonraki gönderimlerinizde tekrar düzenleyip kullanabilirsiniz.

4- Mail Listelerimi sistemde tutma şansım var mı?

Gönderim yaptığınız tüm mail listelerinizi ayrı ayrı sistemimizde tutabilir ve daha sonraki gönderimlerinizde kullanabilirsiniz. Üstelik Mail listenize sonradan e-mail adresleri dahil edebilir.E-Mail filtreleyebilir dileğiniz e-mail adreslerini sistemden çıkarabilirsiniz.

5- Mail almak istemeyen müşterilerimi nasıl kontrol edebilirim?

Sistemimizdeki geliştirilmiş yasaklı liste özelliği sayesinde mail almak istemeyen müşterileriniz gönderdiğiniz mailin alt kısmında bulunan mail almak istemiyorum yazıya tıkladıklarında yasaklı listeye otomatik eklenir.Böylece potansiyel müşterilerinizi rahatsız etmez ve doğru alıcılara ulaşmış olursunuz.

6- Maillerimde Attach (Ek'li Dosya) Gönderebiliyormuyum ?

Toplu Mailim ile tıpkı kişisel mail gönderiliyormus gibi gönderilen e-postaya word (.doc , .docx ), exel (xls,xlsx ), resim ( jpg ) , .pdf .yada .rar uzantılı dosyalarınızı Ekli dosya olarak gönderebilirsiniz.

7- Webimonline.com'dan Satın Aldığım krediyi ne zamana kadar kullanabilirim?

İnanması güç ama gerçek! Kullanım Süresi, Gönderim Limiti tabirlerine maruz kalmadan istediğiniz zaman toplu mail kredinizi kullanabilirsiniz.

8- Toplu Mailde Kredili Sistem Nedir?

Toplu mail kredisi, satın alınmış kredi paketindeki gönderim adeti kadar mail gönderimine sahipsiniz demektir. Her Gönderdiğiniz mail için kredinizden bir kredi düşecektir. Yani 1 Adet Kredi = 1 Adet Mail Gönderimi demektir.

9- Deneme Amaçlı Test Maili Gönderebiliyor muyum?

Evet, hazırladığınız mail şablonunu mail listenize göndermeden önce kendi mail adresinize deneme e-postası gönderip test edebilirsiniz.

10- Toplu Email Gönderimi?

Web tabanlı yazılım platformu ve hizmetlerden oluşan sistem sayesinde, eMail'e dayalı birebir pazarlama iletişimi gerçekleştirmek, hedef kitleyi tanımak, ilgi alanlarını belirlemek ve eMail yolu üzerinden ölçümlemek artık çok kolay.Toplu email gönderimi ile hiçbir teknik bilgiye gerek duymadan gerçekleştirilebilmektedir.

11- Toplu Email Gönderiminin Kullanım Alanları Nedir?

Müşterilerine ulaşmak isteyen şirketler, üyelerine ulaşmak isteyen dernekler, satış kampanyalarını duyurmak isteyen mağazalar, bayileri ile diyalog kurmak isteyen kurumlar. toplu email gönderimi geniş kitleye ulaşmanın en ucuz ve en kolay yoludur.

12- Toplu Email Gönderiminin Avantajı Nedir?

Sistemimiz ile yapılan reklam, pazarlama ve kampanya duyuruları, geleneksel pazarlama yöntemlerine kıyasla birçok avantajı beraberinde getirir. %99,5 Inbox (Gelen Kutusu) %100 Başarı, toplu email gönderimi ile eMail gönderileriniz Müşterilerinizin Posta kutusuna ulaşır ve gözden kaçma veya dikkate alınmaması minimize edilir. Onaylı ve yasal Email Gateway yolu kullandığından tüm emailler gelen kutusuna (inbox) düşer. Gönderiğiniz tüm duyurularınızda Email listesinden çıkma linki bulunduğundan SPAM olarak kabul edilmez.

Hedef kitlenize birebir ve kişisel olarak ulaşmanızı sağlar.
Hedef kitlenizi tanımanız sağlar.
Bir kişiden milyonlarca kişiye kadar ölçeklenebilir eMail kampanyalarını kolayca planlayıp uygulamanızı sağlar.

Yaptığınız bütün pazarlama çalışmaların detaylarıyla ölçerek [kimler eMail'inizi aldı, kimler okudu, hangi bölümleriyle ilgilendilern v.b.] istatiksel raporlamalar sağlar. Periyodik e-bülten, haber, duyuru, kampanya ve reklamların hedef grubunuza kolayca iletilmesini sağlar.

13- Toplu Mail Kredisi Nedir?

Toplu mail kredisi, satın alınmış kredi paketindeki gönderim adeti kadar mail gönderimine sahipsiniz demektir. Bu sistemi kontör sistemi şeklinde düşünebilirsiniz. Her mail için kredinizden bir kredi düşecektir. Yani 1 Adet Kredi = 1 Adet Mail Gönderimi demektir.

Piyasada 50.000 Email Gönderimi 30 TL gibi Fiyatlar Var. Sizinki Neden Pahalı? Aynı Uygulama Değil Mi?

Kesinlikle aynı değildir.Toplu Email Gönderimi ile ilgili iki tarz çalışan profili vardır. Birincisi, program vasıtası ile SMTP ya da DNS üzerinden gönderim yaparak günü kurtarmaya yönelik izinsiz email gönderimi yapanlar.(hotmail,gmail,yahoo,mynet vb. gibi ISS' lerin inboxlarına kesinlikle gönderim yapamazlar) İkincisi,yasal ve izinli altyapı yoluyla toplu email gönderimi yapanlar, tüm ISS emaillerinin (hotmail,gmail,yahoo,mynet vb. gibi) gelen kutusuna gönderim yapabilenler.Toplu Email Gönderimi yazılımımız, yasal email gönderim altyapısını kullanan bir sistemdir.Tüm email gönderileri, her email duyurusunda "email listesinden çıkartabilecek" link ile gönderilmekte ve US CAN-SPAM Act kurallarına uygun olarak düzenlenmektedir.

14- HTML Resim İçerikli e-mailler Gönderilebiliyor Mu?

Yazılımımız ile HTML ve TEXT içerikli e-postalarınızı gönderebilir, içerikte resim imajları kullanabilir ve içeriği göndermeden spam değerlendirme kontrolü ve göndereceğiniz email sağlayıcılarda nasıl görüneceğini tek tek önce önizlemesini görebilirsiniz.(hotmail,gmail,aol,yahoo vb. gibi)

15- Toplu Mail Göndermek İçin SMTP Sunucum Olması Gerekiyor mu?

Sistemimizi kullanmak için ayrıca bir SMTP sunucusuna para ödemeniz gerekmiyor bu işlem için sadece sistemimizden kredi almanız yeterli , tüm e-postalarınız bu sistem için özel olarak ayrılmış SMTP sunucuları üzerinden gönderilmektedir.

16- Bizim Adımıza Gönderi Yapıyor musunuz?

Evet. Sizin adınıza sistemimizden hesap açarak gönderim yapabiliyoruz.Reklam ve duyuru yapmak istediğiniz portföyünüze uygun, izinli email listelerimize gönderim yapabilmekteyiz.

17- Maillerin Spama Düşme Olasılığını Nasıl Engelliyorsunuz?

Yazılımımızın email gönderim altyapısı partneri olduğumuz USA firması ile ortaklaşa kullanılan bizim için tahsis edilmiş bir altyapıdır.Partnerimiz hotmail,Gmail,Yahoo,AOL vb.spam filtresi kullanan ISS email servisleri ile anlaşma yapmıştır.Bu nedenle izinli olarak sistemlerinin gelen kutusuna gönderime izin vermektedirler.Diğer firmaların aksine sunucunun IP değiştirmesi vb. gibi uygulamalar söz konusu değildir.

18- Gönderi İçeriğini Resimli ve HTML Olarak Kendimiz Hazırlayabiliyor muyuz?

Evet hazırlayabilirsiniz. İster sistemimizde bulunan kolay editör ile istersenizde önceden hazırladığınız HTML tasarımı yükleyerek yapabilirsiniz.

19- Gönderim İçin Hazır Tasarımlarınız Mevcut mudur?

Evet. 100 lerce hazır tasarım sizler için sistemimize yüklenmiştir. İstediğiniz tasarımı seçerek üzerinde değişiklik yaparak gönderim yapabilirsiniz.

20- Gönderilerimi Nasıl Takip Edebilirim?

Tüm gönderilerinizi anlık olarak sistemimizinden takip edebilirsiniz.Kaç kişi emailinizi okumuş, kaç kişi emailizde bulunan linki tıklamış vb istatistikleri görebilirsiniz.

21- Kendime Ait Email Listesi Var Bunu Yükleyebilir miyim?

Evet yükleyebilirsiniz. CSV formatında email listeleri yükleyebilirsiniz.

22- Gönderilerimde PC Başında Beklemek Zorunda mıyım?

Hayır değilsiniz. Email gönderimini başlattıkdan sonra sunucu sizin için gönderimi başlatacaktır. Bu nedenle pc nizin açık olmasına gerek yoktur.

23- Gönderilerimi Belli Bir Zaman ve Tarih İçin Ayarlayabilir miyim?

Evet. İstediğiniz tarihleri belirleyerek sunucumuza gönderim yaptırabilirsiniz. Örneğin kişilerin doğum günlerinde, bayramlarda vb.

24- Nasıl Kredi Satın Alabilirim?

Banka havalesi / EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Müşteri Hizmetleri : 0850 305 2171

Kariyer Fırsatı