0850 305 21 71

Özel Logo Geliştirme !

Logo Tasarım

Markanızı Evrensel Olarak Simgeleyin
  • Estetik Görüntü
  • Kurumsal Logo
  • E-ticaret Logo

Logo Nedir ?

Logo tasarımı; bir firmanın yapacağı her işte kullanılacağı ve tüm mecralarda markayı temsil edeceği için, gerekli analizler doğrultusunda, firmanın sektörüne ve hedef kitlesine göre projelendirilerek hayata geçirilmelidir. Markanızın gerçekleştireceği tüm iletişim çalışmaları, logonuzla bütünlük oluşturacak şekilde, logonuz çevresinde tasarlanacağı için etkili ve işlevsel logo tasarımları, reklam faaliyetlerinizin başarıya ulaşması için en önemli gerekliliktir. Bir logonun etkili olması için sade olması gerekir. Dünyadaki dev firmaların logoları bunun en güzel örneğini oluşturur.

Logo, marka ruhuyla ve sektörüyle örtüşmelidir. Ekstra işleme maliyeti oluşturmaması için her zemine kolayca uygulanabilecek şekilde tasarlanmalıdır. Ayrıca başarılı bir logo tasarımı, kesinlikle akılda kalıcı olmalıdır. İyi bir logonun zihinlerde yer etmesi gerekir.

Webimonline, kurumsal bütünlüğün sağlandığı, firmaya artı değer katan ve marka imajını yükselten logo tasarımlarına hayat verir. Sizde kaliteli logolar tasarlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neler Yaptık

Yaptığımız logo çalışmalarını inceleyin

Bizimle İletişime Geçin!

Müşteri Hizmetleri : 0850 305 2171