Yüksek Kapasiteli, Hepsi bir arada Kurumsal Mail Çözümlerimizi İncelediniz mi?

Hemen İncele
Özel Katalog Geliştirme!

Katalog Tasarımı

Katalog ,Dergi, broşür ve el ilanları pazarlama faaliyetlerinin hala en önemli parçalarından birisi. Sizde bizimle iletişime geçerek her türlü baskı tasarımı yaptırabilirsiniz.

  • Estetik Görüntü
  • Kurumsal Katalog
  • Yeni Nesil Katalog

Katalog Tasarımı

İhtiyacınız olan ürünlerin tasarımını yapıyor ve istediğiniz adette baskı alıyoruz. Evet! baskı hizmeti de veriyoruz.

Katalog ,Dergi, broşür ve el ilanları pazarlama faaliyetlerinin hala en önemli parçalarından birisi. Markalarınızın ürün veya hizmetleri hakkında detaylı bilgilere ve birkaç görsellerine yer veren kataloglar günümüzde de sıklıkla kullanılıyor. Bir markanın bilgilendirme ve tanıtma faaliyetleri için son derece önemli olan katalogların tasarımı marka kimliğine ise uygun olarak yapılmalı.İnceleyen hedef kitlesine doğru mesajlar vermelidir.

Katalog Tasarımı nedir?

Katalog tasarımı, pazarlama kampanyalarını harekete geçirmek için çok güçlü bir çevrimdışı pazarlama aracıdır. Firma ve markanızın kurumsal bütünlüğünü, imajını ve duruşunu en iyi şekilde temsil edilmesi gerekir. Sadece grafik unsurlarıyla değil, kullanılan görsel malzemeden sunulan tablolara, okunabilirliğinden baskı kalitesine kadar pek çok unsur etkili ve yerinde kullanılması elzemdir.

Katalog Tasarımı Nasıl Yapılmalıdır?

Katalog tasarımlarında en önemli ilk kriter tasarımın neden yapıldığı. Bilgi vermek ya da sadece reklam yapmak için katalog tasarımı yapılıyorsa kataloğun ebatı ve tipi değişkenlik gösterebilir. Müşterilerinizin sordukları sorulara yanıt bulabileceği bir katalog tasarımı istiyorsanız diğer katalog tasarımlarından ayrı bir tasarımla çalışmanız en doğrusu olacaktır.

Bizimle İletişime Geçin!

Müşteri Hizmetleri : 0850 305 2171

Kariyer Fırsatı