Yüksek Kapasiteli, Hepsi bir arada Kurumsal Mail Çözümlerimizi İncelediniz mi?

Hemen İncele
Özel Afiş Geliştirme!

Afiş Tasarımı

Teknoloji alıp başını gitmiş olsa da afiş ve poster hiç modası geçmeyen reklam ürünleridir. Sizde bizimle iletişime geçerek her türlü afiş tasarımı yaptırabilirsiniz.

  • Estetik Görüntü
  • Kurumsal Afiş
  • Mükemmel Renkler

Afiş Tasarımı

İhtiyacınız olan ürünlerin tasarımını yapıyor ve istediğiniz adette baskı alıyoruz. Evet! baskı hizmeti de veriyoruz. Afiş tasarımı; ticari afişler, kültürel afişler ve sosyal afişler olmak üzere üç ana kategoriye ayrılabilir. İnsanları bir ürün ya da hizmet hakkında bilgilendirmek amacıyla kullanılan bir iletişim materyalidir. Herhangi bir ürün ya da hizmet için afiş tasarımı gerçekleştirilebileceği gibi; festival, konser, konferans gibi organizasyonlar için veya sosyal bir mesaj vermek için de gerçekleştirilebilir.

Afiş reklamı nedir?

Herhangi bir ürün ya da hizmet için afiş tasarımı gerçekleştirilebileceği gibi; festival, konser, konferans gibi organizasyonlar için veya sosyal bir mesaj vermek için de gerçekleştirilebilir.

Afiş reklamları nasıl olmalıdır?

Başarılı bir afiş tasarımının en önemli öğesi görsel öğedir fakat metinsel öğeler de görseli desteklemelidir. Başarılı bir afiş, dikkat çekici olmalıdır ve az metin kullanılarak etkili görseller tasarlanmalıdır.

Bizimle İletişime Geçin!

Müşteri Hizmetleri : 0850 305 2171

Kariyer Fırsatı