0850 305 21 71

Özel Mobil Uygulama Geliştirme !

Mobil Uygulama

UI ve UX Trendlerine Uygun Özel Sayfalar
  • Estetik Görüntü
  • Projesyonel Geliştirme
  • Eşsiz Font Görüntüsü

Mobil Uygulama

Ticaret durgunluğu kabul etmiyor, rekabet her geçen gün kızışıyor. Piyasada eski olanlar yerlerini sağlamlaştırmak, yeni olanlar ise pastadan pay almak için sürekli gelişim içindeler. TV, Radyo, Internet, Basılı yayın organlarında verilen reklamlar, Web siteleri, kampanyalar hepsi daha fazla müşteriye ulaşmak ve firmanın adını duyurmak adına son derece önemli.

Peki ya mobil uygulamalar? Rakiplerinizi analiz ettiniz mi? Belki de müşterilerinizin cep telefonlarına çoktan girdiler bile. Mobil uygulamalarla firmanızı tanıtabilir, ürünlerinizi sergileyebilir ve interaktif olarak müşterilerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Zaten İnternet Sitem Var. Mobil Uygulamaya Ne Gerek Var?Web sitenizin olması avantaj. Sahip olacağınız mobil uygulama sayesinde sitenizin gelişmiş yansımasını akıllı telefonlar ya da tabletler üzerine yerleştirebilir yeni alanlar oluşturabilirsiniz. Kullanıcı uygulamayı indirdikten sonra tek tıklamayla firmanız hakkındaki tüm gelişmeleri anında takip edebilir. Bilgilendirme mesajlarınızı alabilir. Cep telefonunda gezinti yaparken firmanızın uygulamasını görür ve kalıcı olursunuz.

Eğer sitenizde ödeme altyapısı mevcutsa ve online satış yapıyorsanız mobil uygulama üzerinden de rahatlıkla satış gerçekleştirebilirsiniz. Büyük firmaların hemen hemen hepsi mobil uygulama kullanıyorlar. Sizce neden? İnternet siteleri mobil uyumlu olsa bile mobil uygulamaya sahip olmak büyük avantaj. Çünkü; mobil uygulamalar kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde alışverişi kolaylaştırıyor. Aradığına rahat bir şekilde ulaşan ziyaretçi kendini güvende hissediyor.

Mobil uyumlu web sitesi ile mobil uygulama aynı anlama gelmemektedir. Farklı görevleri ve etkileri vardır.

Teknolojiyi takip eden, mobil dünyanın avantajlarının farkında olan küçük ve orta ölçekli işletme sahipleri, mobil uygulama maaliyetlerinden dolayı bu alanda yerlerini alamamaktan şikayetçiydiler. Webimonline esnek altyapısı ve modern tasarımları ile kolay ve ucuz çözümler sunmaktadır.

İnternet Sitem Yok. Mobil Uygulama Sahibi Olabilir miyim?İnternet siteniz olmadan da mobil uygulama sahibi olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Mobil Uygulama
Android

ANDROİD

Depo yönetimi, üretim yönetimi, demirbaş yönetimi, dashbord, veri görüntüleme, etiketleme...

İos

İOS

Depo yönetimi, üretim yönetimi, demirbaş yönetimi, dashbord, veri görüntüleme, etiketleme...

Windows

WİNDOWS

Depo yönetimi, üretim yönetimi, demirbaş yönetimi, dashbord, veri görüntüleme, etiketleme...

Bizimle İletişime Geçin!

Müşteri Hizmetleri : 0850 305 2171